Семінари практикуми

Науково-методичний семінар: «STREAM -
освіта – новий інтеграційний підхід до розвитку, виховання й навчання дітей» вересень,жовтень

1.Теоретична частина:Актуальність проблеми.

Методологічні засади альтернативної програми
«STREAM –освіта, або Стежинки у Всесвіт»

1.1. Актуальність і значущість впливу STREAM-освіти на формування культури інженерного мислення дітей передшкільного віку

1.2. Вимоги до змісту та умови реалізації STREAM-освіти дітей передшкільного віку

1.3. Джерела та чинники змісту STREAM-освіти

1.4. Принципи та завдання STREAM-освіти дітей передшкільного віку

1.5. Критерії відбору змісту програми STREAM-освіти дітей передшкільного віку

1.6. Інтеґрація в дошкільній освіті як інноваційне явище, або Що треба знати про інтеґрацію?

1.7. Особливості Програми “STREAM-освіта, або Стежинки у Всесвіт”

2.Практична частина:
 2.1.Як облаштувати «STREAM - середовище, яке виховує дослідників (пропозиції, обмін думками, створення макетів, моделей)

2.2. Освітні ситуації як спільна партнерська діяльність вихователя та дітей

2.3.1 Колективний перегляд інтегрованого заняття за альтернативною  програмою «STREAM освіта дошкільників» з домінантним напрямом Mathematics (математика)

2.3.2. Колективний перегляд інтегрованого заняття за навчально-розвивальною технологією «Логіки світу»