Освітні програми

ЗАКОН  УКРАЇНИ  "ПРО ДОШКІЛЬНУ ОСВІТУ"                                                                                                                                                Стаття 23. Освітня програма
1. Освітня програма - це єдиний комплекс освітніх компонентів, спланованих і організованих закладом дошкільної освіти для досягнення вихованцями результатів навчання (набуття компетентностей), визначених Базовим компонентом дошкільної освіти.                                                                                                                 Освітні програми можуть мати корекційно- розвитковий складник для дітей з ООП.
Основою для розроблення освітньої програми є Базовий компонент дошкільної освіти

Організація освітньої діяльності в закладах дошкільної освіти  у   навчальному році здійснюється відповідно до:

• Законів України «Про освіту», «Про дошкільну  освіту» зі змінами;
  • БАЗОВОГО КОМПОНЕНТУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ(НОВА РЕДАКЦІЯ) від 12.01.2021 №33;
  •
  • Положення про заклад дошкільної освіти  (затвердженопостановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2003 № 305), зі змінами від27.01.2021 №86;
  •
  • Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів (затверджено наказом Міністерства охорони здоров’я України від 24.03.2016 № 234;
  •
  •  Гранично пустимого навантаження на дитину у дошкільних навчальних закладах різних типів та форм власності(затверджено наказом МОН України від 20.04.2015 № 446), інших нормативно-правових актів.

Зміст дошкільної освіти визначається Базовим компонентом дошкільної освіти  -

державним стандартом, виконання вимог якого є обов’язковим для усіх

дошкільних навчальних закладів незалежно від підпорядкування, типів і форм

власності, інших форм здобуття дошкільної освіти.

ОСВІТНІ ПРОГРАМИ за якими працює наш заклад:

1.Комплексна освітня програма "Стежинки у

Всесвіт"для дітей раннього

та передшкільного віку. (схвалено МОН, лист від

02.10.2020 р. №2.1.-12-Г-801)

2.Альтернативна програма STREAM-освіта, або

Стежинки у Всесвіт,( схвалено МОН України, лист

від 14.07.2020 № 2.1.-12.-Г-274)

Парціальні програми:

1. «Україна — моя Батьківщина»: Парціальна програма національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку за наук. ред. Рейпольської О, Д.; авт: Каплуновська О.М., Кичата І. І., Палець Ю. М. «Мандрівець» Лист ІМЗО від 25.03.2016 № 2.1/12-Г-85
  2. Парціальна програма формування культури інженерного мислення в дітей передшкільного віку"STREAM-освіта.або Стежинки у Всесвіт".Освітній напрям "Математика.Логіка, або пізнаємо красу чиселта геометричних фігур"(схвалено МОН від14.07.2020 №2.1.-12-Г-274)

Програми розвитку для дітей з особливими освітніми потребами   дошкільного віку:

Комплексна освітня программа «Стежинки у Всесвіт» для дітей раннього та передшкільного віку схвалено МОН України для використання у дошкільних навчальних закладах (лист від 02 жовтня 2020 року № 22.1/12-Г-801).
Альтернативна програма “STREAM-освіта, або Стежинки у Всесвіт” схвалено МОН України для використання у дошкільних навчальних закладах (лист від 14 липня 2020 року № 22.1/12-Г-274).
Парціальна програма формування культури інженерного мислення в дітей передшкільного віку “STREAM-освіта, або Стежинки у Всесвіт”. Освітній напрям “Математика. Логіка, або Пізнаємо красу чисел і геометричних фігур”.
Блоково-тематичне планування освітньої діяльності з дітьми  молодшого, середнього, старшого дошкільного віку за альтернативною програмою формування культури інженерного мислення в дошкільників “STREAM-освіта, або Стежинки у Всесвіт”