Законодавча база щодо протидії булінгу (цькуванню)

ЗАКОНОДАВЧА БАЗА ЩОДО ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ (ЦЬКУВАННЮ)

ЗАКОН УКРАЇНИ    19.01.2019.

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)

Постанова кабінету міністрів України від 3 жовтня 2018 р. № 800

Деякі питання соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі таких, що можуть загрожувати їх життю та здоров'ю

Наказ МОН № 1047 від 02.10.2018 року

Про затвердження Методичних рекомендацій щодо виявлення, реагування на випадки домашнього насильства і взаємодії педагогічних працівників із іншими органами та службами

Наказ Міністерства соціальної політики України від 03.09.2012 № 537

"Про затвердження Переліку соціальних послуг, що надаютьсчя особам, які перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть самостійно їх подолати"

Наказ Міністерства соціальної політики України від 31.03.2016 № 318

"Про затвердження Державного стандарту соціального супроводу сімей(осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах"

Спільний наказ Міністерства соціальної політики України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 19.08.2014 №564/836/945/577

«Про затвердження Порядку розгляду звернень та повідомлень з приводу жорстокого поводження з дітьми або загрози його вчинення» - (форма повідомлення)

План заходів щодо запобігання та протидії булінгу (цькування) в закладі освіти на 2021-2022 н.р.

Порядок подання та розгляду (з дотриманням конфіденційності) заяв про випадку булінгу (цькування) в закладі освіти.

Порядок реагування на доведені випадки буліггу (цькування) в закладі освіти.